مشکل صفحه لمسی و تاچ اندروید

مشکل صفحه لمسی و تاچ اندروید

گوشی های اندروید با توجه به مزیت ها و فوایدی که دارند گاهی دچار مشکلاتی هم می شوند که کاربران از این موضوع گلایه مند هستند حال ما میخواهیم در این مطلب در مورد یکی از رایج ترین مشکلات گوشی های اندروید صحبت کنیم.

مشکل صفحه لمسی و تاج گوشی بزرگترین مشکلی است که میتواند برای هر کاربری عجیب و غریب باشد علت این مشکل چیست؟

برای مشکل صفحه لمسی و تاچ راه حل هایی وجود دارد ما در ادامه مطلب آنها را به شما معرفی می کنیم.

رم یکی از بخش های کلیدی در گوشی های اندروید می باشد که با بررسی آن میتوانید بسیاری از مشکلات گوشی های را حل کنید درست است اندروید یک سیستم عامل بسیار خوب است اما زیر ساخت های آن برای نصب انواع برنامه ها مناسب نیست ممکن است مصرف بیش از حد رم با برنامه های مختلف دلیل اصلی کند شدن تاچ گوشی های لمسی اندروید باشد برای حل این مشکل باید قسمتی از حافظه ی رم را خالی کنید برای اینکار کافیست برنامه های غیر ضروری را از گوشی خود پاک کنید.

بعد از مدتی  صفحه نمایش بسته به فعالیت کاربر تغییر دما می دهد و کاربر تا مدتی میتواند رنگ صفحه نمایش را تنظیم کند ولی بعد از مدتی تاچ اسکرین کند می شود شما میتوانید با کالیبره کردن صفحه نمایش آن هم به صورت دستی  مشکل تاچ اسکرین را برطرف کنید .

گاهی اوقات با یک بار خاموش روشن کردن گوشی مشکل حل می شود برای اینکار ابتدا کلید پاور را فشار دهید آن هم تا زمانی که صفحه نمایش سیاه شود و بعد از اندکی دوباره کلید پاور را فشار دهید تا گوش روشن شود بعد از انجام این مراحل صفحه لمسی گوشی شما به کار می افتد.