مشکل کادر قرمز در اندروید

مشکل کادر قرمز در اندروید

یکی از شایع ترین مشکلاتی که برای کاربران پیش می آید مشکل کادر قرمز در اندروید است این مشکل به دلایل مختلفی رخ می دهد اگر شما هم به تازگی با این مشکل برخورد کرده اید این مطلب را از دست ندهید ما به راه حل های این مشکل می پردازیم.

رفع مشکل کادر قرمز در اندروید

هنگامی که با مشکل کادر قرمز در اندروید رو به رو می شوید برای رفع آن تنظیمات  برنامه های تلفن همراه خود را به حالت اولیه بازگردانید توجه داشته باشید این راه حل را با ریست فکتوری اشتباه نگیرید برای انکه بتوانید برنامه های دستگاه موبایل خود را به حالت کارخانه بازگردانید باید اول وارد تنظیمات برنامه ها شوید و بعد  لیست برنامه های مختلف را انتخاب کنید و روی منو گوشی بزنید تا کلمه ریست ظاهر شود  با این عمل میتوانید تنظیمات برنامه ها را به حالت قبل بازگردانید.

یکی دیگر از راههای رفع این مشکل این است که وارد تنظیمات برنامه ها شوید و گزینه unchesk strict را غیر فعال کنید و بعد اقدام به ریستارت کردن گوشی خود کنید در این صورت مشکل شما رفع می شود.

البته یک را حل دیگری مثل ریست فکتوری هم وجود دارد که توصیه میکنم این راه حل را به آخر موکول کنید  زیرا با انجام این کار تمام اطلاعات شما حذف خواهد شد.

اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید و از مطالب مناسب و مفید بهره ببرید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار