مشکل ضبط مکالمه در اندروید

مشکل ضبط مکالمه در اندروید

شاید شما قصد داشته باشید که تمامی تماس های خود را با دوستان مختلف در گوشی خود ضبط کنید اگر به دنبال انجام این کار هستید چند  روش وجود دارد که می توانید بر اساس آنها مکالمه خود را ضبط کنید در این مطلب سعی  داریم  که به  آموزش نحوه ضبط مکالمه در گوشی اندروید بپردازیم با ما همراه باشید .

چگونه می توان یک مکالمه تلفنی را ضبط کرد؟

ما برای حل مشکل ضبط مکالمه روش های مختلفی وجود دارد که بسیاری از آنها در کشور ایران کاربرد ندارند ما در این مطلب نحوه آموزش ضبط مکالمه را به شما خواهیم گفت اما اگر نیاز به توضیحات بیشتری داشتید با همراه رایانه تماس بگیرید و از آنها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که امکان ضبط مکالمه کاربران را در گوشی اندروید فراهم می کنند ما در این مطلب  نرم افزار Call Recorder را به شما معرفی می کنیم اما اگر این نرم افزار گوشی شما را ساپورت نکرد می توانید به تنظیمات گوشی خود بروید و گزینه Standard API را انتخاب کنید  در این صورت  احتمالا ضبط از طریق میکروفن صورت  خواهد گرفت و شما میتوانید براحتی مکالمات خود را ضبط کنید.

در صورتی که روش بالا کارساز نبود از این روش استفاده کنید اما برای استفاده از این روش گوشی شما باید روت شده باشد در این صورت میتوانید تنظیمات ضبط صدا را مدیریت کنید .

این نوع ضبط  تماس، با استفاده از ماژول های موجود در گوشی ها قابل انجام است.

در  تلفن های اچ تی اس ، به نبال ماژول HTC باشید  بعد از اینکه ماژول را پیدا کردید آن را فعال سازی کنید و سپس از بخش Firmware امکان تماس تلفنی را با استفاده از voice call Recording فعال کنید.

 

همراه رایانه پاسخگویی تلفنی مشکلات تلفن همراه و رایانه می باشد برای برطرف کردن مشکلات خود با همراه رایانه تماس بگیرید جهت ارتباط با کارشناسان با شماره9099070345 تماس بگیرید. در ضمن میتوانید اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار