دانلود زاپیا برای اندروید

دانلود زاپیا برای اندروید

اکثر کاربران اندروید با برنامه های مختلف فایل های خود را ارسال یا دریافت می کنند این افراد قبلا از بلوتوث برای انتقال فایل های خود استفاده می کردند ولی چون سرعت این برنامه بسیار پایین بود کاربران به فکر برنامه های پر سرعت افتادند

برنامه ی زاپیا سرعت بسیار بالایی دارد شما کاربران عزیز میتوانید براحتی با این برنامه فایل های بسیار حجیم  خود را به صورت گروهی به دوستان خود انتقال دهید .

برنامه زاپیا دارای فایل منیجری قدرتمند می باشد که میتوانید مدیریت کامل روی فایل های خود داشته باشید و برنامه هایی مختلفی مثل آهنگ ها ،بازی ها،فیلم ها را دانلود و نصب کنید ما به شما توصیه می کنیم این برنامه با این همه امکانات  را از دست ندهید.

برای استفاده از این برنامه ابتدا آن را دانلود و روی گوشی اندروید خود نصب کنید اکنون برای ارسال فایل برنامه زاپیا را باز کنید تا دستگاه مورد نظر شما را پیدا کند پس از پیدا شدن و شناختن دستگاه اندروید آن را انتخاب کنید تا اتصال انجام شود حال میتوانید فایل های خود  را انتخاب و سپس ارسال کنید .

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتر ، اینترنت ،تبلت موبایل است که بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات رایانه  و موبایل  شما کاربران گرامی می باشد .

اگر قصد  ارتباط با مرکز همراه رایانه را دارید از طریق تلفن ثابت با  شماره 9099070345 تماس بگیرید 

اما احتمالا در بعضی مواقع نمیتوانید با کارشناسان از طریق تلفن ثابت ارتباط برقرار کنید که در این صورت می توانید باخرید شارژ با تلفن همراه با این مرکز تماس بگیرید .

برای خرید شارز می توانید اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و روی گوشی اندروید خود نصب کنید.

و یا اینکه می توانید وارد سایت همراه رایانه شده و با انتخاب خرید شارز در سامانه شارژی همراه رایانه ثبت نام کرده و 50درصد تخفیف مکالمه دریافت کرده و با کارشناسان همراه رایانه ارتباط برقرار کنید.

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار