مشکل نشناختن وای فای در اندروید

مشکل نشناختن وای فای در اندروید

مشکل نشناختن وای فای در اندروید یکی از مشکلاتی است که برخی کاربران با آن روبه رو می شوند گاهی اوقات این ارتباط موقتا قطع و دوباره وصل می شود حال اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید احتمالا به دنبال علت آن هستید ما علت این مشکل را به شما آموزش می دهیم . با ما همراه باشید.

1.ضعیف بودن قدرت سینگال ها

2.مشکل نرم افزاری

3.ایجاد مشکل  به واسطه  نصب یک برنامه خاص

4.عدم تنظیم  درست مودم

5.خراب بودن یکی از قطعات سخت افزاری  موبایل

اگر  بر روی تلفن خود به تازگی رام فلش زده اید و این مشکل پیش آمده است  به احتمال زیاد به خاطر باگ های رام است.

1.ابتدا چک کنید ببینید وای فای sleep بر روی دیوایس شما فعال است .وارد تنظیمات شوید و برروی گزینه وای فای کلیک کنید تا بتوانید یک لیست  ازشبکه های در دسترس را مشاهده کنید بعد از تنظیمات گزینه Advanced را انتخاب کنید.

سپس بر روی keep wi-fi on during sleep کلیک کنید و اطمینان حاصل کنید که وای فای روشن است برای اینکار باید keep wi-fi on during sleep روی حلت Always قرار گرفته باشد اگر نبود حالت Always را انتخاب کنید.

2. ممکن است این مشکل برای سایر گوشی های دیگر هم وجود داشته باشد برای اطمینان پایداری ارتباط با روتر را از طریق یک گوشی دیگر چک کنید.

3.گاهی اوقات هم خود کانکشن باعث این مشکل می شود برای حل آن بر روی کانکشن مربوطه لمس کرده و 30 ثانیه نگه دارید.و بعد روی forget Network  بزنید و پسورد رودتر را دوباره وارد کنید.

همراه رایانه یک مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتری و تلفن همراه می باشد شما برای رفع مشکلات خود همین حالا با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید

برای ارتباط با کارشناسان همراه رایانه باید 9099070345 را شماره گیری کنید کارشناسان 24 ساعته اماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند 

تلفن فقط از طریق تلفن ثابت امکان پذیر است 9099070345

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه به بازار گوشی خود بروید

البته از طریق لینک پایین هم می توانید اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار