مشکل ضبط صدا در اندروید

مشکل ضبط صدا در اندروید

شاید یکی از گلایه های کاربران گوشی های اندروید،عدم ضبط صدا در اندروید است که ابتدا برای رفع این مشکل باید تنظیمات سخت افزاری تلفن خود را بررسی کنید تا در زمان ضبط کردن صدا مشکلی بوجود نیاید اما اگربخواهید  در هنگام مکالمه ،صدای دوستان خود را ضبط کنید و مشکل دارید می توانید مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

نرم افزارهای زیادی وجود دارد که شما میتوانید با استفاده از آنها صدای مخاطب خود را ضبط کنید حال ما در این پست نرم افزارهایی را که به صورت خودکار صدا را ضبط می کنند به شما معرفی می کنیم .

یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارها برای ضبط صدا در اندروید نرم افزارAutomatically Call Recorder  زمانی که میخواهید از این نرم افزار استفاده کنید باید وارد بخش تنظیمات نرم افزار شوید و گزینه ی Mis را انتخاب کنید و سپس از Microphone برای ضبط صدا در اندروید استفاده کنید.

نرم افزار دیگری که کیفیت بالایی دارد و میتواند به صورت حرفه ای مکالمات دوستان شما را ضبط کند نرم افزارCall Recorder  می باشد اما این نرم افزار مانند نرم افزار بالا نیاز به تنظیمات خاصی ندارد در لیستی که در قسمت اصلی این نرم افزار وجود دارد میتوانید صداهای ضبط شده را مشاهده کنید اما اگر دیدید صدای ضبط شده وجود نداشت به قسمت تنظیمات گوشی اندروید خود بروید و گزینه ی Mis  را انتخاب کنید.

برای حل مشکلات خود کافیست شماره 9099070345 را بگیرید کارشناسان همراه رایانه در کمترین زمان مشکلات شما را بر حسب آموزش های که دیده اند رفع می کنند .

البته میتوانید وارد سایت همراه رایانه شوید و اقدام به خرید شارژ کنید

تماس با کارشناسان همراه رایانه فقط از تلفن ثابت مقدور است 

اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید تا به هر مشکلی که بر خورد کردید بر اساس مطالب های آموزنده مشکلات خود را رفع کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار